dezynfekcja i deratyzacja

Dezynfekcja Mrągowo Olsztyn Ełk.

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w deratyzacji na terenie Mrągowa. Jeśli chcesz przeprowadzić skuteczną deratyzację kurnika w Mrągowie i okolicach zapraszamy do zapoznania się  z nasza ofertą na usługi deratyzacji i dezynfekcji. Tylko okresowa dezynfekcja kurnika pozwoli ci zabezpieczyć twoją hodowlę przed niebezpiecznymi drobnoustrojami i chorobami. Od wielu lat przeprowadzamy dezynfekcję kurników na terenie Mrągowa oraz okolic. Od niedawna poszerzyliśmy nasze usługi o deratyzację pomieszczeń w Mrągowie i Ełku .

Firma DDD Olsztyn.

Od kilku lat posiadamy również usługi DDD na terenie Olsztyna. Dzięki temu możemy również na terenie Olsztyna przeprowadzić dezynfekcję Olsztyn oraz inne usługi z naszej oferty. Jedną z takich husług jest gazowanie zboża Olsztyn oraz gazowanie zboża Przasnysz. Jeśli interesują cię takie usługi jak gazowanie zboża, to na pewno nie znajdziesz lepszej oferty od naszej. Koniecznie zapoznaj się z naszym cennikiem na gazowanie zboża Przasnysz oraz gazowanie zboża Grajewo .

Odgrzybianie.

Jedną z najdłużej oferowaną usługą przez naszą firmę jest odgrzybianie. Zabieg odgrzybiania przeprowadzaliśmy wielokrotnie na terenie takich miejscowości jak Ełk, Olsztyn, Przasnysz. Posiadamy stałych klientów na terenie Ełku oraz Olsztyna, gdzie co roku przeprowadzamy odgrzybianie Olsztyn oraz odgrzybianie Ełk. Jeśli chcesz odgrzybić pomieszczenia w swoim domu czy w gospodarstwie koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą na odgrzybianie i przeczytaj opinie naszych dotychczasowych klientów z terenu Olsztyna oraz Ełku.

Odkomarzanie.

Przed sezonem urlopowym oraz w jego trakcie najczęściej zamawianym zabiegiem przez naszych klientów z terenu Olsztyna jest zabieg odkomarzania oraz odpluskwiania. Najczęściej taką usługę zamawiają klienci prowadzący obiekty turystyczne. W dzisiejszych czasach taki zabieg wydaje się konieczny jeśli prowadzisz agroturystykę czy domki letniskowe na wynajem. Zabieg odpluskwiania i odkomarzania zabezpieczy cię przez przykrymi niespodziankami oraz niezadowoleniem klientów. Jeśli chcesz przeprowadzić odpluskwianie Olsztyn oraz odkomarzanie Olsztyn koniecznie sprawdź naszą ofertę. Z naszą firmę skutecznie zwalczysz pluskwy domowe oraz inne insekty, które mogą uprzykrzyć urlop twoim gościom.

Osuszanie po zalaniu.

Często w sezonie letnim dochodzi do intensywnych opadów i niezbędna jest nasza pomoc w osuszaniu po zalaniu. Zabieg osuszania po zalaniu przeprowadzamy najczęściej na terenie Łomży oraz Olsztyna. Po serii ulewnych deszczy w ostatnich latach zabieg osuszania po zalaniu jest zamawiany przez naszych klientów coraz częściej. Jeśli będzie potrzebna nasza pomoc w zakresie osuszania po zalaniu możesz wezwać naszą pomoc w zakresie osuszania .

Trojszyk ulec – Wołek zbożowy .

Z innych zabiegów zamawianych w naszej firmie możemy wymienić zabieg zwalczania trojszyka ulca i wołka zbożowego . Najczęściej takie zabiegi zwalczania trojszyka wykonywaliśmy w Grajewie , Kętrzynie i Bartoszycach . W tej drugiej miejscowości stosowaliśmy najnowsze środki na pluskwy i muchy całkowicie bezpieczne dla ludzi innych zwierząt . Jeśli chcesz się pozbyć trojszyka Grajewo albo trojszyka rozkruszka koniecznie sprawdź naszą ofertę w tym zakresie. Dzięki zabiegom naszych pracowników całkowicie zapomnisz czym jest wołek zbożowy oraz trojszyk i rozkruszek.

Wynajem klimatyzatorów – Wypożyczalnia klimatyzacji.

Na terenach turystycznych w ostatnim czasie wzrosło zapotrzebowanie wypożyczalnię klimatyzacji. Najczęściej zamawiają klimatyzatory klienci z takich miast jak Mrągowo oraz Olsztyn, gdzie napływ turystów jest największy. Jeśli chcesz wypożyczyć klimatyzator w Mrągowie czy Olsztynie, dowieziemy wybrany sprzęt na miejsce i zainstalujemy. Instalacja oraz późniejszy serwis klimatyzacji to duży koszt, dlatego wypożyczalnie klimatyzatorów są coraz powszechniejsze. Nasze klimatyzatory wypożyczamy i dostarczamy na terenie Olsztyna oraz Mrągowa. Dobrym pomysłem jest również zaopatrzenie się w osuszacz powietrza. To urządzenie sprawdzi się świetnie w miejscach, gdzie instalacja klimatyzatora nie będzie mogła być przeprowadzona. Osuszacze dostarczamy również na terenie Mrągowa oraz Olsztyna

Zwalczania kretów Giżycko – Olsztyn – Ełk

Do jednych z najpopularniejszych  usług naszej firmy należy bez wątpienia zwalczanie kretów. Tak, my wiem jak w humanitarny sposób pozbyć się kretów z twojej działki. Jeśli nie możesz już znieść widoku zniszczonego trawnika koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą a raz na zawsze pożegnasz się z kretem i będziesz cieszyć oczy widokiem idealnego trawnika. Nasze zabiegi zwalczania kretów przeprowadzaliśmy już wielokrotnie na terenie takich miast jak Ełk, Olsztyn oraz Giżycko

Zadzwoń do specjalisty :)